Appart 3 Ch Clim Proche Vieux-Port Gare St-Charles

  • 70 m²
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamer

Appart 3 Ch Clim Proche Vieux-Port Gare St-Charles Marseilles appartement van 70 m² is gelegen binnen 5 minuten wandelafstand van de Vierge dorée en amper 600 meter verwijderd van de Les Bernardines. Het appartement is gelegen op 500 m van Marseille Saint-Charles treinstation en op een paar stappen verwijderd van Gambetta Athenes busstation.

Appart 3 Ch Clim Proche Vieux-Port Gare St-Charles appartementen bieden uitzicht op de stad en bestaan uit een zitruimte, een woonkamer en een keuken voorzien van een wasmachine. De accommodatie biedt 1 badkamer aan. Verder zijn er een haardroger, gratis toiletartikelen en handdoeken beschikbaar.

Jouw comfort is onze prioriteit, daarom biedt het appartement een complete keuken met een waterkoker, een koelkast en een oven.

Gasten van het 1-slaapkamer appartement kunnen het centrum van Marseilles bereiken met een wandeling van 5 minuten en de Canebière bezoeken, op loopafstand van ongeveer 10 minuten ervandaan. Gelegen op 300 meter van Librairie Maupetit, Appart 3 Ch Clim Proche Vieux-Port Gare St-Charles appartement is op 300 m van Saint-Charles metrostation. Het Palais Longchamp is op een klein stukje lopen van deze accommodatie gelegen. Dit appartement is op 30 km van de luchthaven Aix les Milles.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Appart 3 Ch Clim Proche Vieux-Port Gare St-Charles Marseilles
Appartement Emplacement Central - Proche Gare
Mobiele prijsaanbieding

Appartement Emplacement Central - Proche Gare

7.4
Goed 23 beoordelingen
46 m van de accommodatie
USD 151 USD 136
per nacht
Studio Au Coeur De Marseille
Mobiele prijsaanbieding

Studio Au Coeur De Marseille

6.0
Aangenaam 4 beoordelingen
179 m van de accommodatie
USD 85 USD 77
per nacht
Athenes
Mobiele prijsaanbieding

Athenes

6.2
Aangenaam 7 beoordelingen
206 m van de accommodatie
USD 125 USD 113
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Aix les Milles
    27 km

    Treinstations

    Saint-Charles train station
    400 m

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    In de kamers

    • Verwarming
    • Zithoek
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Rookdetectors

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 21:00
    Uitchecken: tot 10:00
    Licentienummer13201023382SB
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Appart 3 Ch Clim Proche Vieux-Port Gare St-Charles appartement gelegen?
      Appart 3 Ch Clim Proche Vieux-Port Gare St-Charles appartement is naast de Canebière gelegen.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Appart 3 Ch Clim Proche Vieux-Port Gare St-Charles appartement?
      Populaire plekken in de buurt van Appart 3 Ch Clim Proche Vieux-Port Gare St-Charles appartement zijn onder andere de Cathédrale de la Major, de station Marseille Saint-Charles, het Museum van de Europese en mediterrane beschavingen.
    • Hoeveel kost het om bij Appart 3 Ch Clim Proche Vieux-Port Gare St-Charles appartement te verblijven?
      Een overnachting in Appart 3 Ch Clim Proche Vieux-Port Gare St-Charles appartement kost €156.
    • Welke betaalmethoden accepteert Appart 3 Ch Clim Proche Vieux-Port Gare St-Charles appartement?
      Appart 3 Ch Clim Proche Vieux-Port Gare St-Charles appartement accepteert de volgende betaalmethoden:
      • Mastercard
      • American Express
      • Visa
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere La Manne en Sur le pouce restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Is er een keuken in Appart 3 Ch Clim Proche Vieux-Port Gare St-Charles appartement?
      Bij Appart 3 Ch Clim Proche Vieux-Port Gare St-Charles appartement kunnen gasten gebruik maken van een complete keuken uitgerust met een waterkoker, een koelkast en een oven.
    • Wat is de afmeting van Appart 3 Ch Clim Proche Vieux-Port Gare St-Charles appartement?
      Appart 3 Ch Clim Proche Vieux-Port Gare St-Charles appartement meet 70 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Aix les Milles
    27 km

    Treinstations

    Saint-Charles train station
    400 m

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Appart 3 Ch Clim Proche Vieux-Port Gare St-Charles Marseilles
    100% Geverifieerde Beoordelingen

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten